Nowoczesny biznes ma całkowicie nowe wzorce. Musimy manipulować znacznie prędzej, być o wiele bardziej mobilni i troszczyć się o bezpieczeństwo informacji. To ogromne obładowanie dla menedżera, ale współczesne rozwiązania pozwolą nam rozwikłać wszystkie te problemy jak i również skupić się w biznesie.

business management

Wirtualne pomieszczenia danych to produkt, który wyróżnia połączone podejście służące do rozwiązywania kłopotów biznesowych a także najwyższy stopień niezawodności. To hurtownia informacji, która zapewnia:

 • bezpiecznie udostępniać pliki i całkiem kontrolować katalogów wykorzystanie;
 • bezpiecznie przechowuj pliki i komfortowo je organizuj;
 • zoptymalizuj procesy pracy i zaoszczędź wiele czasu.

  Bezpieczny przepływ informacji

  Dataroom to zwłaszcza możliwość bezpiecznego udostępniania papierów. Bezpieczna wymiana jest wymagana, aby zawrzeć transakcję, nie zaakceptować tracić periodu na pertraktacje, nie ponosić strat z przyczyny wycieku informacji. Aby zainicjować udostępnianie plików, potrzebujesz:

  • utwórz konto osobiste (zajmie to w najwyższym stopniu piętnaście minut);
  • pobierz niezbędny plik;
  • ustawić opcje dostępu do plików.

  Dzięki elastycznym opcjom dostępu masz możliwość ustawić żądany tryb robocie z dokumentem. Możesz użyć funkcji znaku wodnego, aby potwierdzić oryginalność dokumentów, aktywować specjalny zwyczaj chronionego widoku. Możesz także ograniczyć dostęp do pakietu według adresu sieciowego, czasu, a także w dowolnym momencie cofnąć dostęp. Chociażby po pobraniu pliku.

  W trakcie przesyłania danych empirycznych wykorzystywane istnieją najnowsze protokoły, które zostały uznane zbyt najbardziej niezawodne. Inną opcją ochrony danych empirycznych jest uwierzytelnianie wielopoziomowe. Aby rozpocząć, użytkownik musi sprawdzić swoją tożsamość w kilku krokach.

  Najlepszy środek na przechowywanie dokumentacji

  Virtual data room to nie tylko najkorzystniejszy sposób udostępniania dokumentów, jednak także katalogów przechowywania. Niedoskonałości prowadzenia ewidencji w postaci papierowej są oczywiste. Zachowywanie na komputerach lub nośnikach twardych wydaje się być wygodniejszą możliwością, a nie zaakceptować najbardziej niezawodną.

  Po pierwsze, jeżeli przechowujesz papiery na działającym komputerze lub w dysku twardym, dostęp aż do dokumentów zostanie ograniczony. Dzięki Secure virtual data room masz dostęp do danych empirycznych 24/7 na dowolnym urządzeniu. Dzięki temu jesteś w wyższym stopniu produktywny jak i również możesz tworzyć zadania w dowolnym chwili.

  Po drugie, najbezpieczniejszą opcją istnieją Virtual data room. W żadnym wypadku nie stracisz danych, gdyż będą istnieć w wielu kopiach zapasowych. A za pomocą specjalnym protokołom ochrony zanim katastrofami serwery zawsze będą przechowywać Twoje dane. Oprócz tego wielowarstwowa ochrona gwarantuje, iż nikt inny nie stanie się mógł wykorzystać Twoich danych.

  Nieznany poziom przepływów pracy

  Ważne wydaje się być również, aby zrozumieć, że Virtual dataroom pozwolą zoptymalizować transfer pracy. Wyrafinowana funkcjonalność zapewnia wiele ewentualności wygodnej pracy z plikami. W Secure virtual data room możesz:

  • zapomnij na temat zmianie formatów, wszystko to historia się mechanicznie;
  • długie ładowanie, nawet największa ilość dokumentów ładowana wydaje się być bardzo szybko;
  • szybko znajdź niezbędne pliki dzięki inteligentnemu poszukiwaniu;
  • pracować przy wielu językach;
  • praca morzem dokumentacją z kolegami;
  • korygować raporty o tym, jak Fordata partnerzy lub personel pracowali spośród dokumentami;
  • skonfiguruj ustawienia gwoli całej grupy dokumentów, skonfiguruj wysyłki masowe, organizuj informacje i nie tylko.